נופש של פינוקים – קלאב הוטל 2020

עובדות ועובדים יקרים,

אנו נמצאים בזמנים לא קלים. זמנים בהם רב הנסתר על הנודע. אירוע רודף אירוע ובכל רגע נתון אנו שומעים על החלטות חדשות שמשפיעות באופן מיידי לא רק על חיינו הפרטיים, אלא גם על מקום עבודתנו ועל הכלכלה הארצית והעולמית.

אנו, בוועד העובדים, נמצאים בתווך שבין הדאגה לכם – העובדים, ובין הניסיון לשמור על האינטרסים הלא פשוטים של המערכת הבנקאית שחיונית עד מאוד ליציבות המשק.

כבר היום אנחנו נמצאים, יחד עם כלל אזרחי ישראל, תחת מגבלות לא פשוטות כשאנו מודעים לכך שיתכן מאוד שלפנינו ימים מאתגרים אפילו יותר.

תפקידנו בוועד לווסת ולשמור על האיזון העדין שבין הביטחון לבריאות שלכם והדאגה האמיתית של כל אחד ואחד מכם למקור פרנסתו, יחד עם הדאגה לרווחיות הבנק תוך איזון נכון בין השניים – הבית והעבודה. 

בשעה זו, אני קורא למנהלי היחידות והסניפים לנהוג באחריות מוגברת ולבוא ככל הניתן לקראת עובדות ועובדים שילדיהם נמצאים בבית ושאין להם עזרה זמינה ולהתחשב באוכלוסייה בסיכון ובכל מי שנמצא בדאגה או בחרדה מהמגיפה העולמית ללא קשר למצבו הבריאותי.

אני קורא לעובדים שיכולים לתת עזרה וסיוע לחבריהם, לעשות זאת. זה הזמן להפגין חברות וערבות הדדית ולהראות הלכה למעשה מי אנחנו. אנחנו חברה שדואגת לא רק לעצמה, אלא גם לחבריה שזקוקים לעזרה.

אלה הימים בהם אנו נבחנים באמת. אלה הימים שבסופם נוכל לגלות מי אנחנו באמת. ואין לי ספק שביום שאחרי משבר הקורונה, רובנו נוכל להסתכל על עצמנו במראה ולומר לעצמנו שעשינו טוב.

אנו בוועד העובדים שומעים את הקולות מהשטח וערים למצוקה ולבלבול ומשתדלים להשיב על שאלותיכם במהירות המרבית, אולם לצערי לא תמיד אנחנו יכולים להגיב ולתת תשובות מיידיות, כי כמו כל שאר המסגרות השונות במשק גם אנחנו כפופים להנחיות משרד הבריאות והפיקוח על הבנקים ופועלים בהתאם להן.

כפי שאמר ראש הממשלה, זהו ‘אירוע מתגלגל’. על כן, אני מעריך שבמהלך הימים הקרובים והשבועות הקרובים נדרש לקבל החלטות קשות נוספות שלא תמיד יהיו מתאימות או נוחות לנו. אני יכול להגיד לכם שאנו בוחנים תסריטים שונים ומגוונים וזאת כדי להיות מוכנים לכל תרחיש שיבוא עלינו.

תפקידכם בימים אלה – להיות אחראים ולקיים את הוראות הבטיחות כלשונן! אל תסורו מהן ימינה ושמאלה! אתם עושים זאת גם למען ביטחונכם וגם למען ביטחון ילדיכם ומשפחותיכם. אני מבקש בכל לשון של בקשה, אל תקלו בזה ראש.

אני מאמין שכמו שידענו להתמודד עם אירועים קשים בעבר, נדע להתמודד גם עם המשבר הקשה הזה.

זה בידיים שלכם.

יחד ננצח!

 

16-03-20

לניצול בכל תאריך שתבחרו לכם בשנת 2020 ועד 31-12-2020

המבצע להזמנות עד 31-12-2020 בלבד! כל הזמנה למועד מאוחר מכן לא תאושר ותהיה במחיר מלא ולא במחיר המבצע שלנו

המלצה: יותר נוח לבצע הזמנה במחשב השולחני

ממסך גדול